OSKAR

BIEŃKO

„Problemy człowieka zawsze można odczytać z jego ciała, ponieważ ciało jest tym, kim jest człowiek”.

A. Lowen

O MNIE

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, utytułowanym Strength Training Specialist Level 3 oraz Trenerem Przygotowania Motorycznego.

Ze sportem związany jestem około 20 lat. W tym czasie przetrenowałem 10 dyscyplin sportowych, a w ponad połowie z nich stanąłem na podium.

home_1

MOJA OFERTA

Treningi Personalne

Najefektywniejsza forma treningu. Indywidualne podejście, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Treningi Przygotowania Motorycznego

Trening Sportowca to najefektywniejszy sposób, aby stawać się coraz to lepszym zawodnikiem w swojej dyscyplinie.

Opieka trenerska online

Najefektywniejsza forma treningu online z każdego zakątka świata. Dopasowany do Twoich celów i możliwości plan treningowy + opieka specjalisty.

Konsultacje

Możliwość kontaktu z każdego miejsca na świecie. Masz pytanie? Umówmy się na dogodny dla Ciebie termin.

0
Treningów personalnych
0
Ukończonych szkoleń
0
Poprowadzonych podopiecznych
0
Lat w sporcie

“Oskara polecił mi jeden z najlepszych ortopedów w Szczecinie. Pomaga mi wrócić do formy po urazie kolana. Do tej pory korzystałem z usług wielu specjalistów jednak dopiero praca z Oskarem przyniosła pożądany rezultat. Jestem bardzo zadowolony z jego planów treningowych, indywidualnego podejścia oraz prawdziwego zainteresowania podopiecznym. Polecam współpracę z Oskarem na pewno spełni wasze oczekiwania.”

Patryk Myśliński

“Człowiek w 200% zaangażowany w swoją pracę. Dostosuje trening pod cel każdego podopiecznego. Poprowadzi zarówno osobę początkującą jak i sportowca. Polecam”

Edyta Mączyńska

“Serdecznie polecam! 😁 Oskar to trener z pasją, charyzmą, zaangażowaniem i ogromną wiedzą. Nie tylko świetnie uczy techniki, ale i stale motywuje do dawania z siebie wszystkiego podczas treningów. Przy Jego pomocy przełamiesz wiele swoich barier i granic! Polecam każdemu, kto chce osiągnąć wymarzoną sylwetkę! Każda kropla potu jest tego warta.”

Marika Zagórska

“Z czystym sumieniem polecam treningi personalne z Oskarem. Widać duże zaangażowanie, wiedzę, oraz chęć rozwoju. Same treningi zaczynają się od testów, oraz indywidualnego dopasowania programu do potrzeb klienta. Tak naprawdę przez to jak jemu zależy, chce się na te treningi chodzić! Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia czy warto, to lepiej nie czekać i zabierać się do roboty z Oskarem💪😁”

Grażyna Kowalczyk

“Szczerze polecam 😃Profesjonalne podejście i przyjazna atmosfera.
Trening układany w zależności od sytuacji zdrowotnej i preferencji indywidualnych ćwiczącego 😁”

Paweł Sobolewski

“Profesjonalista, człowiek z energią. Widać że to co robi jest jego pasją. Indywidualne podejście do klienta.Program dopasowany do potrzeb i możliwości podopiecznego.Pracuje nad prawidłową techniką wykonywanych ćwiczeń, co przynosi oczekiwane efekty. Potrafi zmotywować do pracy.”

Marcin Standowicz

“Przemyślany program treningowy dopasowany do klienta ! Profesjonalizm , wysoka kultura osobista i uśmiech ! Polecam !”

Iwona Gątkiewicz

KONTAKT

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wypełnij formularz kontaktowy.

E-mail: oskarbienko@sportcoach.pl